Šis skonio yra numeris vienas priežastis, kodėl aš užšaldyti slyvas, kai jie sezono metu. Ir kai aš darau, aš perpus sumažinti ir iškasti slyvų, tada supjaustyti juos į pleištus ar gabaliukus ir užšaldyti juos savo odos (žr. Kaip užšaldyti Slyvos išsamiau) - žievelės turėjo didelį spalvą ir pyragas skonio skonio.
Beje, šviežios slyvos čia puikiai tinka, bet užšalusi slyvos sutirštėja.
Ko jums reikia
- 1
- slyva (prinokusios šviežios arba sušaldytos, be kaulų, bet nuluptos)
- 1/2 puodelio oranžinės spalvos (ar kitų vaisių sulčių)
- 1/2 puodelio paprasto jogurto (arba 1 banano)
- 1 šaukštelis imbiero (tarkuotos šviežios)
Kaip tai padaryti
Įdėkite visas ingredientus į maišytuvą ir pasisukite, kol sklandžiai. Leiskite maišytuvui užimti pakankamai ilgą laiką, kad mišinys būtų tikrai lygus - tai ypač svarbu naudojant šaldytus slyvą, kad jiems būtų suteikta galimybė sukirsti šia pele!
Įpilkite į stiklinę ir mėgaukitės.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 195 |
| Bendras riebalų kiekis | 5 g |
| Sotieji riebalai | 3 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 16 mg |
| Natris | 57 mg |
| Angliavandeniai | 35 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 6 g |