Saldžios paprikos ir kmynaus sėklų skonis šis raguotas gюlasas, paprikos ir supjaustyti pomidorai.
Ko jums reikia
- 1 1/2 svaro kubeliu troškintos jautienos arba jautienos ir kiaulienos derinys
- 1 2 šaukštai augalinio aliejaus
- 1 didelis svogūnas, kapotas
- 2 arbatinius šaukštelius druskos
- 1 šaukštelis kmynų sėklų
- 1/2 šaukštelio grubiai sumalto pipirų
- 1 lauro lapas
- 1 šaukštą saldžios vengrų paprikos
- 1 gali (14,5 uncijos) supjaustyti pomidorai
- 1/2 puodelio vandens arba
- jautienos sultinys
- 3/4 puodelio smulkintų žalių paprikų
- 6 vidutinės bulvės, bet 1/4 colio storio skiltelės
- 1 šaukštas miltų, sumaišytų su 2 šaukštais vandens, neprivaloma
Kaip tai padaryti
- Nulupkite jautienos kubelius alyvoje oranžinėje orkaitėje .
- Įpilkite svogūnų ir virkite iki šiek tiek rudos arba apie 5-8 minučių. Įdėkite žolelių ir prieskonių, pomidorų, vandens ar sultinio, ir paprikų.
- Uždenkite ir virkite 2 valandas.
- Įpilkite bulves ir virkite iki pasiūlymo, apie 15 minučių ilgiau.
- Jei pageidaujama, susilyginkite su pasta, pagaminta 1 šaukštu miltų, sumaišytų su 2 šaukštais vandens, tada virkite kol sutirštės.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) |
|---|
| Kalorijos | 424 |
| Bendras riebalų kiekis | 18 g |
| Sotieji riebalai | 5 g |
| Nesočių riebalų | 9 g |
| Cholesterolis | 101 mg |
| Natris | 1,153 mg |
| Angliavandeniai | 28 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 37 g |
(Mitybinė informacija apie mūsų receptus apskaičiuojama naudojant ingredientų duomenų bazę ir turėtų būti laikoma sąmata. Individualūs rezultatai gali skirtis.)