Švelnus ir gaivinantis, ant grotelių grobuoto paltuso yra paprastų, subtilių citrinų ir baziliko aromatų. Patiekite už ryžių lova arba pora su kepta daržovėmis.
Ko jums reikia
- 4 alyvmedžių kepsniai
- 2 šaukštai / 30 ml šviežių citrinų sulčių
- 2 šaukštai / 30 ml alyvuogių aliejaus
- 1 -2 gvazdikėlių česnakai, malta
- 2 šaukštus / 30 ml šviežio baziliko, smulkiai supjaustyto
- 2 arbatinius šaukštelius / 10 ml kaperius
- 1 didelis žalias svogūnas, smulkiai pjaustytas
- 1 arbatinė šaukštelis / 5 ml
- citrina zest
- 1/2 šaukštelis jūros druskos
- 1/4 šaukštelio juodųjų pipirų
Kaip tai padaryti
- Įkaitinkite grilį vidutinio ir aukšto šilumos. Sezonas žuvis su druska ir juodieji pipirai ir įdėti į grilį. Kepkite 5 minutes vienoje pusėje.
- Sumaišykite likusius ingredientus nedideliu dubeniu. Tegul vinigrette sėdėti, kol žuvis virimo. Kai paltusas yra virti, pašalinkite iš karščio ir nusiplaukite vinigrette. Patiekite su savo mėgstamomis kepta daržovėmis.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 481 |
| Bendras riebalų kiekis | 13 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 7 g |
| Cholesterolis | 191 mg |
| Natris | 305 mg |
| Angliavandeniai | 14 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 75 g |