Ko jums reikia
- 2 lazdelės (8 uncijos) sviesto, suminkštintas
- 2 puodeliai (9 uncijos) universalus miltai
- 1/2 puodelio cukraus (konditeriai)
- Užpildyti:
- 4
- sumušti kiaušiniai
- 2 puodeliai cukraus
- 4 šaukštus miltų
- 1/4 puodelio citrinų sulčių
- 1 šaukštas citrininio žievelės (smulkiai tarkuoto)
Kaip tai padaryti
- Šildykite orkaitę iki 325 °. Sumaišykite sviestą, 2 puodelius miltų ir 1/2 puodelio konditerijos cukraus.
- Pataikykite miltų ir sviesto mišinį į neapsaugotą 13x9x2 colio kepimo skardą . Kepkite 18-20 minučių. Pašalinkite į stalą, kol užpildysite.
- Užpildymui sumaišykite kiaušinius, cukrų, 4 šaukštus miltų, citrinų sulčių ir citrinų žievės. Įpilkite ant pirmo sluoksnio.
- Grįžkite į orkaitę ir kepkite 325 ° kampu 20 minučių. Atsukite aplink kraštus, supjaustykite strypais ir supilkite konditerijos cukrų virš viršaus, kol strypai vis dar šilti.
Tau taip pat gali patikti
Citrininiai mėlynių sūrio barai
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 333 |
| Bendras riebalų kiekis | 16 g |
| Sotieji riebalai | 8 g |
| Nesočių riebalų | 5 g |
| Cholesterolis | 83 mg |
| Natris | 335 mg |
| Angliavandeniai | 46 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 4 g |