Ieškote lengvų tofu receptų? Čia yra pilnas tofu receptų sąrašas.
Šios mažos veganų tofu grynuoliai yra kepami saldžioje ir aštrioje padaže. Jei jums patinka kepta tofu arba kepsninė tofu , pabandykite šį lengvą saldų ir aštrų keptų tofu receptą.
Ko jums reikia
- 1 blokas tvirtas arba tvirtas tofu, kubas
- 3 šaukštai sojos padažu
- 3 šaukštai klevo sirupo
- 3 šaukštai kepsnių padaže
- 2 šaukštai kečupas
- 2 šaukštai obuolių sidro acto
- 2 šaukštelis karštas padažas
Kaip tai padaryti
Pirma, paruošk savo tofu. Kaip ir dauguma veganų tofu receptų, tai bus geriausias skonis, jei pirmiausia paspausite tofu. Kodėl? Tofu yra kaip kempinė - kuo daugiau vandens jūs švelniai paspaudžiate iš jo, tuo labiau skanus marinatas gali įsiurbti! Nežinote, kaip paspausti tofu? Žiūrėkite šį paprastą žingsnis po žingsnio vadovą: Kaip paspausti tofu.
Keptuvėse, sudrėkinkite visas sudedamąsias dalis ir įpilkite tofu, padengdami gerai. Marinuoti mažiausiai vieną valandą.
Kepkite 375 g kraunant per 35 minutes, išmesdami kartais kepkite tofu tolygiai.
Taip pat žiūrėkite: lengvesni kepami tofu receptai
Daugiau vegetariškų receptų
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 187 |
| Bendras riebalų kiekis | 7 g |
| Sotieji riebalai | 1 g |
| Nesočių riebalų | 2 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 989 mg |
| Angliavandeniai | 21 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 13 g |