Pirkite šių ingredientų stiklainius ir laikykite juos rankose savo virtuvėje tuo metu, kai atvyksta netikėti svečiai arba gausite paskutinės minutės kvietimą.
Ko jums reikia
- 1 dėžutė su dantų pastangomis
- 1 stiklinė agurkai
- 1 stiklinė kokteilis svogūnai
- 1 stiklinė žalioji alyvuogė (sumaišyta ir įdaryta pimentu, česnaku ar ančiuviais)
- 1 gali ančiuviai
- 1 gali baltos spalvos tunas (aliejuje)
- 1 gali artišokų širdis (vandenyje arba aliejuje, supjaustytos puselėmis)
- 1 puodelio bananų vaško pipirai (arba piperoncini)
- Neprivaloma: 12 putpelių kiaušiniai (virti)
Kaip tai padaryti
Pastaba: jums nereikės VISŲ sudedamųjų dalių! Rekomenduojame pasirinkti 3-4 skirtingus ingredientus, kad galėtumėte nusileisti ant dantų pastos. Pasirinkite dalykus, kurie, jūsų manymu, bus gerai kartu. Įdėkite kiekvieną ant plokštelės, kol pasidarys gražus, spalvingas pristatymas.
- Tradiciniai banderillas yra pagaminti iš marinatus , svogūnus, alyvmedžius ir tunus, išpjaustytus ant dantų pastos, tačiau galite sumaišyti ir suderinti aukščiau išvardytas sudedamąsias dalis.
- Būkite atsargūs pasirinkdami paprikas, pvz., Siūlomas bananų vaško pipirai arba piperkoncini, o ne karštas paprikas, pvz., Jalapeinas. Karštieji, aštrūs pipirai perteklizuos likusius ingredientus.
- Kad kažkas šiek tiek skiriasi, į kiekvieną dantų šepetėlį įpilkite kieto kepto pjuvenų kiaušinių!
Taip pat žiūrėkite:
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 41 |
| Bendras riebalų kiekis | 1 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 12 mg |
| Natris | 69 mg |
| Angliavandeniai | 3 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 5 g |