Kepti moliūgai yra lengvi ir skanūs namie su gilia kepsnine arba be jo. Sumuštinių drožlės danga yra pagardinta žolelėmis ir smulkintomis čili pipiromis. Tarnauti kaip el.
Ko jums reikia
- 2 puodeliai druskos krekerių (smulkiai supjaustyti)
- 1/2 šaukštelio naminių paukščių prieskonių
- 1/2 šaukštelio
- Košerinė druska
- 1/4 šaukštelio žemės
- Chipotle čili pipirai (arba Cayenne pipirai)
- 1/4 arbatinis šaukštelis
- česnako milteliai
- 1/4 arbatinis šaukštelis
- raudonėlis
- 1/8 arbatinis šaukštelis džiovintas
- krapų piktžolės
- 2 dideli kiaušiniai (lengvai mušti)
- 1 10-uncija gali pilnam kūdikiui
- moliuskai (nusausinti arba švieži moliuskai, išpjauti)
- 3 ar 4 puodeliai žemės riešutų aliejus (kepimui)
Kaip tai padaryti
- Įkaitinkite gruzdintuvą iki 375 F arba šildykite 3 colius aliejaus olandų krosnyje.
- Išmatuokite krekingo trupinius, naminių paukščių prieskonius, druską, gurkšnotus pipirus, česnakinius miltelius, raudoną, ir krapų piktžolių į didelį rankšluosčių maišelį. Toss, sujungtas. Atidėti.
- Išmaišykite moliuskus į maišytus kiaušinius. Naudodami išpjovusią šaukštą, vienu metu išimkite keletą moliuskų ir padėkite į žolelių krekingo trupinius maišelį. Suplakite, padėkite, pašalinkite moliuskus ir padėkite ant plokštelės. Pakartokite, kol visi moliuskai yra padengti.
- Kepti moliuskus partijomis, apie 30 sekundžių, kol bus aukso ruda spalva. Kruopščiai neskaldykite moliuskų. Išleidimas į popierinius rankšluosčius ir karštas kaip užkandis ar užkandis.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 1967 m |
| Bendras riebalų kiekis | 199 g |
| Sotieji riebalai | 35 g |
| Nesočių riebalų | 90 g |
| Cholesterolis | 247 mg |
| Natris | 1,133 mg |
| Angliavandeniai | 29 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 21 g |