Šis receptas yra klasikinė raugintos jautienos vakarienė su rutabagomis, morkomis, svogūnais, bulvėmis ir kopūstais. Kaip papildomą variantą, galite patiekti sūdytą jautiena su garstyčių padažu arba krienų padažu .
Ko jums reikia
- 1 sūdyta jautienos krūtinėlė, maždaug 4 svarai
- 1 mažas lauro lapas
- 6 pipiriniai kukurūzai
- 2 iki 3
- rutabagas , supjaustytas gabalais
- 1 svaras morkų, arba maždaug 8-10, apdaila, subraižyti ir palikti visą
- 12 mažų svogūnų, nuluptų
- 6 vidutinės bulvės, nuluptos
- 1 vidutinė
- kopūstų galva , supjaustyta pleištais
Kaip tai padaryti
- Įdėkite mėsą į gilią puodą ar virdulį; padengti vandeniu. Pridėti lauro lapų ir pipirų. Pakelkite iki virimo; nuvalykite putas. Sumažinkite šilumą, dangą ir virkite 3 valandas.
- Įdėti daržovių; Laistykite apie 45 minutes ilgiau, kol daržovės ir mėsa bus švelni.
- Patiekite sūdytą galvijieną, apsuptą daržovėmis.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 532 |
| Bendras riebalų kiekis | 24 g |
| Sotieji riebalai | 9 g |
| Nesočių riebalų | 11 g |
| Cholesterolis | 174 mg |
| Natris | 168 mg |
| Angliavandeniai | 20 g |
| Maistinė lasteliena | 5 g |
| Baltymas | 57 g |