Tai paprasta, lėtai virti vištiena ir įdaras yra paprastas, bet kvapus patiekalas. Šveicariškasis sūris ir įdaras tampa tinkamu maistu, o vartojami sutirštinti sriubos, nes jie taip gerai laikomi lėtai viryklėje. Įmaišykite supjaustytą kumpį kartu su šveicarišku sūriu "Cordon bleu" skoniui.
Sandy pažymi, kad kai kurių vištienos sultinio gali būti naudojamas pakeisti dalį arba visą lydyto sviesto patiekalą.
Patiekite vištieną ir įdarykite su garuotos žaliosios pupelės ar kitos daržovių ar šoninių patiekalų.
Ko jums reikia
- 4 be kaulų vištienos krūtinėlės, be odos
- 4 gabaliukai šveicariško sūrio
- 1 can (10 1/2 uncijos)
- susmulkintas vištienos sriubos grietinėlė
- 1 can (10 1/2 uncijos) kondensuotas grybų sriubos grietinėlė
- 1 puodelis
- vištienos sultinys
- 1/4 puodelio pieno
- 2-3 puodeliai "Pepperidge" žolelių vaistažolių mišinys arba
- Namų purškimo mišinys
- 1/2 puodelio lydyto sviesto * Žr Sandy pastabas
- druska ir pipirais pagal skonį
Kaip tai padaryti
- Sezono vištienos krūtinėlės su druska ir pipirais; vieta vištienos krūtys lėtai viryklė .
- Vištienos sultinys užpilkite vištienos krūtinę.
- Įdėkite vieną švirkšto sūrio gabaliuką į kiekvieną krūtį.
- Sujunkite tiek sriubos, tiek pieno skardines. Padengti vištienos krūtines su sriubos mišiniu.
- Pabarstykite įdaru mišinį ant visų. Druskė ištirpsta sviestas viršuje.
- Kepkite mažai 6-8 valandas.
* Pastabos: jūs taip pat galite sumaišyti vištienos sultinį su sriuba ir gauti beveik tokius pačius rezultatus.
Jei už vištienos supilkite sultinį, viščiukas bus drėgnas ir švelnus. Aš naudoju tik 1/2 sviesto kiekį, kurį paragino, ir kitą kartą naudos dar vieną puodelį.
Tau taip pat gali patikti
Visos dienos kukurūzų vištiena
"Slow Cooker" vištienos šlaunelės, "Tex-Mex Style"
Slow Cooker kreolos vištiena su dešra
Crockpot Herb Chicken su įdaru
Lėta viryklė vištiena su įdaru
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 2202 |
| Bendras riebalų kiekis | 157 g |
| Sotieji riebalai | 67 g |
| Nesočių riebalų | 54 g |
| Cholesterolis | 632 mg |
| Natris | 1,435 mg |
| Angliavandeniai | 32 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 158 g |