Šis paprastas lėtas viryklių receptas yra jautienos, grybų ir skanu grietinės padažas. Patiekite lengvą patiekalą su ryžiais arba paprasta sviesto makaronais ir verdančiu brokoliu arba žaliosios pupelės.
Ko jums reikia
- 1 1/2 iki 2 svarų liesos jautienos
- 1 puodelis kapotų svogūnų
- 2 gvazdikėliai česnakai, malta
- 1 maža gali pjaustyti grybai, nusausinti
- 1/4 šaukštelio pipirų
- 1 1/2 puodeliai
- jautienos atsargos
- 3 šaukštai pomidorų pastos
- 1 1/2 puodelio grietinės, sumaišytos su 4 šaukštais universalios miltų
- Druskos ir šviežiai malti juodieji pipirai, pagal skonį
Kaip tai padaryti
- Rausia jautiena didelėje keptuvėse ar keptuvėje; pridėkite svogūnus, česnakus ir grybus. Kuko, kol svogūnai aukstai rudi, dažnai maišant.
- Įjunkite jautienos mišinį lėtai virti ir sumaišykite su jautienos sultiniu ir pomidorų pasta.
- Uždenkite ir virkite žemyn nuo 6 iki 8 valandų.
- Grietine ir miltų mišiniu sumaišykite paskutines 45 minutes kepimo laiką.
- Skonis ir pridėti druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipirų.
- Patiekite karštu sviesto makaronais arba patiekite su karštais virtais ryžiais.
Tau taip pat gali patikti
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 321 |
| Bendras riebalų kiekis | 13 g |
| Sotieji riebalai | 5 g |
| Nesočių riebalų | 6 g |
| Cholesterolis | 88 mg |
| Natris | 438 mg |
| Angliavandeniai | 18 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 32 g |