Paprastas, skanus ir šiek tiek paprastas, šis rutabagas ir obuolių užkepėlių receptas yra lengvai pagamintas šalutinis patiekalas rudeniui.
Ko jums reikia
- 3 puodeliai nulupti
- rutabaga
- 2 vidutiniai obuoliai, supjaustyti
- 1/2 puodelio rudojo cukraus, supakuotas
- 3 šaukštai sviestas
- Druskos brūkšnys
Kaip tai padaryti
- Kuko rutabagos gabaliukus į verdantį sūdytą vandenį, kol pasidarys nepakartojamas; nutekėjimas
- Sluoksniu puse rybabago gabalėlių ir pusė obuolių supjaustytų sviesto 1 puodelio. Pabarstykite pusę rudojo cukraus ir supilkite pusę sviesto. Pabarstykite druska. Pakartokite sluoksnius.
- Kepkite virš 350 laipsnių 30 minučių.
Daugiau Rutabaga receptų
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 167 |
| Bendras riebalų kiekis | 6 g |
| Sotieji riebalai | 4 g |
| Nesočių riebalų | 2 g |
| Cholesterolis | 15 mg |
| Natris | 41 mg |
| Angliavandeniai | 30 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 1 g |