Špinatų humusas yra skanus tradicinių Vidurio Rytų humumų variantas. Ši špinatų hummo receptas yra labai lengvas ir tikrai bus minios malonus!
Ko jums reikia
- 1 gali garbanzo pupelės / vištienos (15 oz), nusausinti
- 1/2 puodelio šviežių špinatų, smulkintų
- 1/4 puodelio tahini
- 2 šaukštai česnako
- 3 šaukštus
- citrinos sulčių
- 2 šaukštai alyvuogių aliejaus
- 1/4 šaukštelio koserinės druskos
Kaip tai padaryti
- Maisto tvarkytojui perdirbkite pupeles, česnakus, špinatus ir alyvuogių aliejų. Įpilkite citrinos ir druskos ir sumaišykite. Jei špinatų hummas yra per storas, pridedama 1 šaukštą vandens, kol bus pageidaujamas nuoseklumas. Hummus turi būti lygus ir kreminis.
- Špinach hummus gali būti pagamintas iki dviejų dienų iš anksto. Laikyti sandarioje talpykloje šaldytuve. Jis gali būti tiekiamas karštai ar šaltai. Patiekite su pita duona , pita lustai arba švieži daržovėmis.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 408 |
| Bendras riebalų kiekis | 19 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 9 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 333 mg |
| Angliavandeniai | 47 g |
| Maistinė lasteliena | 11 g |
| Baltymas | 17 g |