Lengvai įdarytos plekšnių filė papildyta aromatu pomidorų-baziliko padažu. Tai puikus kasdieninis šeimos patiekalas arba ypatinga proga.
Taip pat žiūrėkite
Kepta užpilta plekšnė su krabų mėsa
Ko jums reikia
- 2 šaukštus sviesto, padalintas
- 1 puodelis smulkiai supjaustyto svogūno
- 1/2 puodelio supjaustytos geltonos arba raudonos paprikos
- 1 gvazdikėlių česnakai, malta
- 1 svaras šviežių špinatų, kapotų
- 2 svarai plekšnių filė
- 2 puodelius supjaustyto pomidorų su sultys arba 1 can (14,5 uncijos) smulkių pjaustytų pomidorų
- 1/4 arbatinio šaukšto džiovinto lapo baziliko
- druskos ir pipirų, pagal skonį
Kaip tai padaryti
- Įkaitinkite orkaitę iki 350 F
- Kukurūzai ištirpinkite 1 šaukštą sviesto ant vidutinio ir žemo karšto termo, kepkite sviestą ir papriką, kol pasigaminkite; pridėti česnako ir virti 1 minutę ilgiau. Nuimkite svogūną ir česnaką prie plokštelės.
- Į keptuvę įpilkite dar 1 šaukštą sviesto ir padėkite ant vidutinio karščio. Pridėkite špinatus, šiek tiek po to, kol nuvalys. Uždenkite ir virkite 4-5 minutes. Nutekėjimo gerai.
- Padėkite žuvų filė ant plokštelės; supjaustykite virtomis špinatais ir pabarstykite keletą virtų svogūnų ir česnako mišinio. Sulenkite ir pastumkite į seklią, lengvai sviestą kepimo indą, išlenktą į šonus. Pakartokite su likusiais filė.
- Sumaišykite supjaustytus pomidorus su baziliku ir likusiu svogūnu ir česnaku mišiniu; skonio ir pridėti druskos ir pipirų, jei reikia.
- Šaukštą pomidorų mišinį supilkite ir įdarykite filė.
- Kepkite iš anksto įkaitintoje orkaitėje maždaug 20 minučių arba iki žuvies dribsnių lengvai šakute.
Susiję receptai
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 240 |
| Bendras riebalų kiekis | 8 g |
| Sotieji riebalai | 3 g |
| Nesočių riebalų | 2 g |
| Cholesterolis | 95 mg |
| Natris | 664 mg |
| Angliavandeniai | 16 g |
| Maistinė lasteliena | 4 g |
| Baltymas | 28 g |