Šis vengrų kepsnių receptas arba zsemlye gomboc yra pagamintas iš senų duonos kubelių ir tešlos, kuri yra panaši į tą, kuri naudojama nokedli (spaetzle) gamybai. Šie duoniniai koldūnai yra panašūs į Čekijos duona koldūnai, išskyrus atvejus, kai pastarasis suformuotas į keptuvę ir supjaustytas. Vengrijos duona koldūnai yra surinkti arba supinti į kamuoliukus. Jie puikiai tinka padaže ar guliažui arba sriuboms, pavyzdžiui, vištienos paprikų sriuba .
Šaltinis: šis receptas pritaikytas Heleno Szabo ir Clara M. Czegeny Helen's Vengrijos paveldo receptuose.
Ko jums reikia
- 1 1/2 puodeliai universalus miltai
- 1/2 puodelio vandens
- 1 arbatinis šaukštelis druskos
- 3 dideli sumušti kiaušiniai
- 3 puodeliai senesnės duonos, supjaustytos į mažus kubelius
Kaip tai padaryti
- Vidutinėje dubenyje sumaišykite miltus, vandenį, druską ir kiaušinius. Supilkite duonos kubelius ir palikite 30 minučių.
- Užvirkite didelį puodą sūdyto vandens. Priklausomai nuo kumštelių dydžio, kurį norėtumėte, naudokite slapuko kaušelį ar ledų šaukštelius. Užpilkite į verdantį vandenį ir nuimkite tešlą ir supilkite į verdantį vandenį. Pakartokite su likusia tešla.
- Kai koldūnai pakyla iki paviršiaus, užpilkite 5-10 minučių arba kol koldūnai yra virti. Patikrinkite vieną, kad įsitikintumėte. Nuimkite su plyšine šaukštu su sviesto indu arba patiekaliu. Patiekite šiltu su mėsa, gюlasze, sriuba ar ko norite.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 226 |
| Bendras riebalų kiekis | 9 g |
| Sotieji riebalai | 3 g |
| Nesočių riebalų | 4 g |
| Cholesterolis | 226 mg |
| Natris | 510 mg |
| Angliavandeniai | 24 g |
| Maistinė lasteliena | 2 g |
| Baltymas | 11 g |