Šis atogrąžų kokteilis puikiai tinka salų getaways ir tropinių kokteilių vakarėliams . Populiari Havajų daina, Yaka Hula Hickey Dula, įkvėpė šį tamsaus romo gėrimą, kuris gali būti sukrėtęs arba sumaišytas. Garnyrui į kokteilių rinkinį įdėkite gabaliuką ananasų. Laikas iki hula!
Ko jums reikia
- 1 1/2 uncijos
- tamsus romas
- 1 1/2 uncijos
- sausas vermutas
- 1 1/2 uncijos
- ananasų sultys
Kaip tai padaryti
Suplakta versija
- Supilkite ingredientus į kokteilių purtyklę su ledu.
- Gerai suplakite .
- Padarykite atšaldytą kokteilinį stiklą .
Mišri versija
- Supilkite ingredientus į maišytuvą su 3/4 puodelio ledo.
- Sumaišykite iki tolygiai .
- Įpilkite į atšaldytą uragano stiklą.
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 189 |
| Bendras riebalų kiekis | 0 g |
| Sotieji riebalai | 0 g |
| Nesočių riebalų | 0 g |
| Cholesterolis | 0 mg |
| Natris | 3 mg |
| Angliavandeniai | 19 g |
| Maistinė lasteliena | 1 g |
| Baltymas | 4 g |