Pupelės ir karštos šunys skaniai ir draugiškai maitina maistą, o lėta viryklė - tai lengva. Šį gražų kasdienį valgį naudokite karštais šunimis, šiek tiek rūkytais ar kokteiliais, ir patiekite su pasukų sausainiais arba šviežiai keptais mielių ritiniais .
Ko jums reikia
- 1 didelė (28 uncijos) kiauliena ir pupelės
- 1 gali (15 uncijų) puikios šiaurės pupelės (nusausintos, skalaujamos)
- 1 can (15 uncijos) juodosios pupelės (nusausintos, skalaujamos)
- 1/2 puodelio svogūno (kapotos)
- 1 žalia arba raudona paprika (kapotos)
- 1/3 puodelio supakuota šviesiai rudojo cukraus
- 2 šaukštus klevo sirupo arba melasos
- 1/3 puodelio kepsnių padažo
- 1/4 puodelio kečupas
- 1 arbatinis šaukštelis druskos
- 1/2 arbatinį šaukštelį kruopos
- 1/2 šaukštelio maltų juodųjų pipirų
- 1 šaukštas
- Čili milteliai
Kaip tai padaryti
- Sujunkite visus ingredientus, išskyrus karštuosius šunus, keturių ar šešių ketvirčių lėtai viryklėje.
- Nupjaukite karštuosius šunis 1 - 2 colių ilgio ir įmaišykite pupelių mišinį.
- Uždenkite ir virkite LOW 5-6 valandas.
Servisas nuo 6 iki 8.
Daugiau karštų šunų
Kepintos pupelės ir karšto šunų su sausainių topping
"Camp Fire" šuniukai
Pupelės ir karšto šunų kepsnys
Taip pat žiūrėkite
Pagrindinis receptų indeksas
Naujausi receptai
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 691 |
| Bendras riebalų kiekis | 15 g |
| Sotieji riebalai | 5 g |
| Nesočių riebalų | 6 g |
| Cholesterolis | 86 mg |
| Natris | 295 mg |
| Angliavandeniai | 89 g |
| Maistinė lasteliena | 21 g |
| Baltymas | 51 g |