Pjaustytos saldžiosios bulvės yra skanios ir reikalauja labai mažo darbo. Saldžiosios bulvės yra virtos, nuluptos, o paskui sumušė sviestą, klevo sirupą ir pieną. Jei norite, pridėkite cinamono.
Ko jums reikia
- 3 iki 4
- vidutinės saldžiosios bulvės , apie 2 svarus
- 1/4 šaukštelio druskos
- 2 šaukštus sviesto
- 2 šaukštai
- Klevų sirupas
- Cinamon , pagal skonį
- 3-4 šaukštus
- Pusė pusės ar pienas
Kaip tai padaryti
- Saldžiosios bulvės virkite verdančiu vandeniu, kol pasiūlysite. Šiek tiek atvėsti; nulupkite ir perkelkite į didelį dubenį.
- Padažykite saldžiųjų bulvių su druska, sviestu ir klevų sirupu.
- Įpilkite cinamono skonį, tada išmaišykite su pienu arba pusvalandį iki pageidaujamo nuoseklumo.
Tau taip pat gali patikti
Sveiki keptos saldžiosios bulvės
Daugiau saldžiųjų bulvių receptų
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 190 |
| Bendras riebalų kiekis | 5 g |
| Sotieji riebalai | 3 g |
| Nesočių riebalų | 1 g |
| Cholesterolis | 13 mg |
| Natris | 66 mg |
| Angliavandeniai | 35 g |
| Maistinė lasteliena | 4 g |
| Baltymas | 3 g |