Ši drėgna saldžiųjų bulvių duona yra mažai riebalų ir labai lengva paruošti ir kepti. Obuolių padažas pakeičia alyvą ar sviestą recepte.
Dirbtoje duonoje rudenį daviau, tačiau taip pat galima naudoti ir razinus ar kitus džiovintus vaisius.
Taip pat žiūrėkite
Saldžiųjų bulvių pyragas su kremo sūrio užšalimo
Ko jums reikia
- 1 1/2 puodeliai universalus miltai, 7 uncijos
- 2 arbatinius šaukštelius kepimo miltelius
- 1/4 šaukštelio druskos
- 1 arbatinis šaukštelis su sausu mace arba muskato riebalu
- 1/2 šaukštelio malto cinamono
- 1 puodelis granuliuoto cukraus
- 1 puodelis smulkintų pekano desertų
- 1/2 puodelio supjaustytų datas arba razinas
- 2 dideli
- kiaušiniai, šiek tiek sumušti
- 1/2 puodelio obuolių
- 4 šaukštai pieno
- 1 puodelis virtų ir keptų saldžiųjų bulvių
Kaip tai padaryti
- Riebalų dugną keptuvės keptuvė maždaug 9 x 5 x 3 colių. Šildykite orkaitę iki 325 F (165 C / dujos 3).
- Maišant dubenį sumaišykite miltus, kepimo miltelius, druską ir prieskonius; sumaišykite su cukrumi, pekaniniais riešutais ir razinomis arba datas.
- Atskirame dubenyje sujungti kiaušinius, obuolius, pienas ir saldžiosios bulvės; sumaišykite gerai.
- Drėgną mišinį įpilkite į sausus ingredientus ir sumaišykite su dideliu šaukštu, kol mišinys drėkinamas.
- Supilkite tešlą į paruoštą keptuvę.
- Kepkite maždaug 1 valandą ir 10 minučių arba tol, kol centre įterpiamas dantų pasta, išvalykite.
- 15 minučių atvėsinkite indą ant stovo. Išimkite iš indo ir tęskite vėsinimą ant vielos lentynos.
Tau taip pat gali patikti
Mėlynių saldžiosios bulvės duona
Saldžiųjų bulvinių keksas su cinamono cukraus pakavimu
Saldžiųjų bulvių tortų riebalų receptai su kremo sūrio įdaru
Saldžiosios bulvių duonos pudingas su datomis ir pekanais
| Mitybos gairės (vienai porcijai) | |
|---|---|
| Kalorijos | 267 |
| Bendras riebalų kiekis | 11 g |
| Sotieji riebalai | 2 g |
| Nesočių riebalų | 6 g |
| Cholesterolis | 75 mg |
| Natris | 409 mg |
| Angliavandeniai | 39 g |
| Maistinė lasteliena | 3 g |
| Baltymas | 5 g |